Головна / Новини / Діти з особливими потребами повинні відчувати нашу турботу, - Дмитро Андрієвський

Діти з особливими потребами повинні відчувати нашу турботу, - Дмитро Андрієвський


AKUZ1818

До свята Масляної народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської районної адміністрації Максим Шкуро привітали дітей спеціалізованої школи “Надія” і Територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району.

AKUZ1756

“Сьогодні вся наша увага зосереджена на подіях на Донбасі, ми концентруємо свої сили і засоби, щоб допомогти нашим бійцям, які захищають країну на східному кордоні. У той же час, ми не повинні забувати про тих, хто поруч з нами, для кого все життя перетворилось на фронт справжньої боротьби за власне життя – це діти з особливими потребами. Вони повинні відчувати нашу турботу. До Масляної, разом з моїми колегами, депутатами Київради та головою районної адміністрації ми подарували дітям свято, смачні гостинці та солодощі”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

AKUZ1628

“У зв’язку з трагічними подіям на сході, Солом’янська адміністрація відмінила всі заплановані до Масляної святкування в районі. Але заходи, які ми планували для дітей з особливими потребами, ми провели. Вони кожен день живуть надією і дають нам приклад віри в краще, сили духу, витривалості і життєлюбства. За будь-яких осбставин ми повинні пам’ятати про них і допомагати”, - підкреслив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online