Головна / Новини / Кращі студенти НТУУ «КПІ» продовжують отримувати персональну стипендію Дмитра Андрієвського

Кращі студенти НТУУ «КПІ» продовжують отримувати персональну стипендію Дмитра Андрієвського


 

AKUZ0424

«Стипендіальна комісія НТУУ «КПІ» визначила кращих студентів, які протягом 2-го семестру отримуватимуть стипендію з мого особистого фонду. Це один з довготривалих проектів, який ми започаткували спільно з керівництвом університету. Вже протягом 5 років, визначені комісією університету студенти, отримують додатково до академічної стипендії ще 1000 гривень», - зазначив випускник НТУУ «КПІ», народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик переконаний, що підтримка талановитої молоді повинна стати одним з найважливіших стратегічних завдань країни.

«Зберігаючи науковий та інтелектуальний потенціал, зокрема, виховуючи професійних інженерів, ми забезпечуємо провідні галузі вітчизняної економіки надійним кадровим фундаментом, а це – запорука їх успішного розвитку. Тому наші студенти повинні відчувати турботу і отримувати відповідну мотивацію і заохочення», - переконаний Дмитро Андрієвський.    

Нагадаємо, в Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний Інститут» з  2010 року виплачується персональна стипендія Дмитра Андрієвського.  Вона присуджується студентам за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі. Стипендіати визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Стипендіальний проект Дмитра Андрієвського є одним із багатьох інших проектів, які він вже понад 13 років реалізує в НТУУ «КПІ», інституті, випускником якого є сам.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online