Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради, Солом’янською РДА та волонтерами передали допомогу 101-й Окремій бригаді

Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради, Солом’янською РДА та волонтерами передали допомогу 101-й Окремій бригаді


 

AKUZ1106

«Наші бійці, які перебувають в зоні АТО, героїчно захищають незалежність і територіальну цілісність держави, постійно потребують допомоги й підтримки. Я особисто регулярно відвідую підрозділи в зоні АТО, знаю їхні потреби. Разом з моїми колегами та волонтерами щоразу ми збираємо і відвозимо їм необхідне: від медикаментів, одягу, спорядження, продуктів харчування до засобів зв’язку та автомобілів. У той же час, ми опікуємося пораненими і госпіталями. Сьогодні вартість наданої мною допомоги вже перевищує три мільйони гривень», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.   

Політик наголосив, що волонтерський рух в Солом’янському районі столиці завжди був і залишається активним. 

 

AKUZ1171

«До моєї громадської приймальні часто звертаються представники різноманітних організацій, благодійних фондів, підприємці та просто бажаючі допомогти нашим військовим на фронті. Важливо, що керівництво району підтримує волонтерський рух і безпосередньо бере участь в організації доброчинних акцій на підтримку бійців АТО. Благодійні ярмарки й заходи на підтримку наших військових вже стали традиційними для солом’янців. Цього тижня, 21 лютого, на Масляну у парку Відрадний відбудеться черговий такий ярмарок. Запрошую всіх долучитися і підтримати наших воїнів», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ1276

16 лютого в  Солом’янській Районній адміністрації відбулася передача гуманітарної допомоги військовим 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України. Днями бригада відправить своїх бійців на ротацію в м. Дебальцево. Співробітники адміністрації за власні доброчинні внески придбали для військових дизельний генератор та набір інструментів для ремонту броньованої техніки. Ініціативу підтримали заклади торгівлі району, благодійні та громадські організації, які також надали продукти харчування та засоби гігієни. Студенти передали спальні мішки. 36 сотня самооборони Майдану зібрала продукти харчування. Школярі передали малюнки та обереги. Бібліотеки – книжки. Народний депутат Дмитро Андрієвський та депутати Київради Руслан Кисіль, Микола Негрич та Катерина Кириченко передали військовим укомплектовані ліками медичні аптечки.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online