Головна / Новини / З Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

З Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!


afganzy 3

Дорогі ветерани, шановні воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Україна перша серед країн пострадянського простору, ще з 2004 року, почала офіційно відзначати цей день, віддаючи шану своїм синам, тим, хто гідно виконував свій воїнський інтернаціональний обов’язок в “гарячих точках” на різних континентах, зокрема в Афганістані. Минуло 26 років, як радянські війська було виведено з Республіки Афганістан.

Світла пам’ять тим, хто не повернувся з війни. Безмежна вдячність і низький уклін ветеранам за Ваш героїзм і мужність. Сьогодні Ви захищаєте інтереси Батьківщини на її східному фронті. Ви зробили значний внесок у перемогу Революції Гідності. Ви залишаєтеся взірцем незламного духу, відданості своїй країні і патріотизму.

Бажаю всім миру й добра, міцного здоров’я й довгих років життя.

Слава Україні! Слава героям! 

Щиро,

народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”

Дмитро Андрієвський

AKUZ0264

Дмитро Андрієвський, який свого часу також пройшов службу в Афганістані й отримав поранення, вшанував пам’ять загиблих воїнів-афганців, привітав ветеранів. Під час урочистостей, які проходили в Солом’янській РДА 5 сімей загиблих отримали матеріальну допомогу від народного депутата. Ветеранів Афганістану привітали голова Солом’янської РДА Максим Шкуро, депутати Київради та керівники української, міської та районної Спілок ветеранів Афганістану. Дмитро Андрієвський також надав підтримку для проведення  урочистостей у столичному Будинку Офіцерів.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online