Головна / Новини / Мінські угоди – це можливість припинити вогонь і шанс встановити сталий мир, - Дмитро Андрієвський

Мінські угоди – це можливість припинити вогонь і шанс встановити сталий мир, - Дмитро Андрієвський


da001

У програмі “Столиця” на ТРК “Київ” Дмитро Андрієвський підвів підсумки тижневої роботи парламенту. Відповів на запитання телеглядачів. Прокоментував актуальні проблеми міста Києва. Висловив свою думку стосовно призначення Генерального прокурора, реформи правоохоронної  та судової систем, депутатської недоторканості та боротьби з корупцією.

“Значна увага до питання створення Антикорупційного бюро свідчить про велику зацікавленість суспільства. Для того, аби це бюро запрацювало, - нам треба створити надійну законодавчу основу. Сьогодні ми всі перебуваємо в очікуванні того, як буде вирішена доля керівництва цього надзвичайно важливого органу. За пропозицією депутатів, він буде максимально позбавлений політичного тиску. Є конкурсна комісія, яка складається з представників Верховної Ради, Кабінету міністрів і Президента України. За поданням цієї комісії Президент призначає керівника. Найближчим часом цей орган запрацює і ми побачимо серйозну боротьбу з корупцією. Разом з тим, ми  чекаємо на розкриття  резонансних справ щодо злочинів під час революції Гідності”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

Trk 2 11 02 15

 

Депутат підкреслив, що сьогодні в парламенті понад 300 депутатів складають парламентську коаліцію. “Вперше за історію українського парламентаризму ми маємо демократичну конституційну більшість. Звичайно, це різні політичні сили з різними програмами, але в цілому ми рухаємося згідно коаліційної угоди і бачимо, що найважливіші закони ухвалюються більшістю голосів”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

На запитання журналіста Сергія Дойко: “Що зміниться після Мінських угод?”, народний депутат запевнив, що він з оптимізмом дивиться в майбутнє. “Сьогодні є політична воля у народу та політичної еліти України. Президент, Кабмін, Верховна Рада працюють, як одне ціле, є серйозна підтримка на міжнародному рівні. Мінські угоди – це можливість припинити вогонь, шанс встановити сталий мир і рухатись далі відповідно до тих позицій, які зазначив Президент. Ніякої розмови про федералізацію. Унітарна держава, децентралізація влади, підвищення органів місцевого самоврядування з обов’язковим врахуванням тих можливостей, які є на відповідній території, і європейський розвиток України”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться у програмі  “Столиця” на ТРК “Київ” https://www.youtube.com/watch?v=sCJ_PboMNNY

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online