Головна / Новини / За результатами оцінки Місії Японського агентства JICA Уряд Японії прийме остаточне рішення щодо виділення кредиту на реконструкцію Бортницької станції аерації

За результатами оцінки Місії Японського агентства JICA Уряд Японії прийме остаточне рішення щодо виділення кредиту на реконструкцію Бортницької станції аерації


 

IMG 6590

“Перемовини з японськими партнерами щодо надання кредиту на реконструкцію Бортницької станції аерації завершуються. В Україну прибула заключна Місія Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA ) з метою оцінки, поглибленого вивчення питань пов'язаних з підготовкою та подальшою реалізацією проекту реконструкції Бортницької станції аерації за програмою "Офіційна допомога розвитку" на кредитні кошти Японського Уряду”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

IMG 6672

 

Політик взяв участь у виїзній робочій нараді на Бортницькій станції аерації, яка відбулась 11 лютого 2015 року за участю Київського міського голови Віталія Кличка, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Романа Абрамовського, голови правління - генерального директора ПАТ "АК "Київводоканал" Андрія Біликя і заступника генерального директора Японського агентства міжнародного співробітництва "Джайка", радника Європейського відділу департаменту країн Європи та Близького Сходу Морі Хіроюкі.

Місія працюватиме в Україні до 18 лютого. Впродовж  цього періоду заплановано проведення низки спільних нарад за участі представників Японського агентства міжнародного співробітництва, Мінрегіону, Мінфіну, Мінекономіки, КМДА та ПАТ «АК «Київводоканал». 

 

IMG 6404

 

За результатами Місії буде прийняте остаточне рішення щодо умов надання кредиту і підписано відповідний Протокол. Українська сторона взяла на себе зобов’язання в частині фінансування підготовчих робіт на п’ятому пусковому комплексі.

БСА – єдиний очисний фільтр усіх побутових та промислових стоків не лише міста Києва, а й прилеглих населених пунктів Київської області. Це один з найважливіших екологічних об’єктів столиці. Модернізація станції дозволить вирішити низку екологічних та соціальних проблем. Зокрема – забезпечити сучасну та високоефективну очистку стоків перед скидом їх у річку Дніпро, усунути ризик критичного перенавантаження та виливання осаду з мулових полів, поступово вивільнити території виділені під накопичення відпрацьованого осаду, підвищити надійність і безпеку каналізаційної системи та екології міста в цілому.

IMG 6627

“На теперішній час вже розроблено комплексний проект реконструкції з впровадженням передових світових технологій. Ми сподіваємося, що фінальна оцінка проекту японськими партнерами буде успішною, і вже цього року ми розпочнемо роботи з реалізації проекту реконструкції БСА”, - наголосив Дмитро Андрієвський. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online