Головна / Новини / Програма забезпечення молоді житлом потребує законодавчого врегулювання і підтримки, - Дмитро Андрієвський

Програма забезпечення молоді житлом потребує законодавчого врегулювання і підтримки, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 6107

“В Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства вже створені робочі групи щодо розробки законопроектів про основні засади державної житлової політики та забезпечення громадян доступним житлом. Ми розглянемо всі можливі способи підтримки житлового будівництва”, - зазначив під час комітетських слухань “Забезпечення молоді житлом – реалії та перспективи” у Верховній Раді України Перший заступник Голови Комітету Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що за станом реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки було заплановано забезпечити  житлом 16 755 сімей. Фактично за 2013-2014 рік у програмі взяли участь 675 сімей.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» на часткову компенсацію відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла” за рахунок загального фонду державного бюджету передбачені видатки у обсязі – 49 260,8 тис. гривень.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online