Головна / Новини / Український парламент має політичну волю приймати відповідальні реформаторські рішення, – Дмитро Андрієвський

Український парламент має політичну волю приймати відповідальні реформаторські рішення, – Дмитро Андрієвський


1-е

«Сьогодні на владу України покладена велика політична відповідальність та очікування українського суспільства. І ми бачимо, що наш парламент має політичну волю приймати відповідальні реформаторські рішення» - вважає народний депутат України Дмитро Андрієвський.

2-е

Одним з визначальних рішень, які протягом сесійного тижня (2-6 лютого) були прийняті Верховною Радою, стало направлення на розгляд Конституційного Суду проекту  закону про внесення змін до Конституції України щодо скасування депутатської недоторканості та недоторканності суддів, підготований Президентом України Петром Порошенком. За таку постанову Верховної Ради проголосувало 365 народних депутатів.

«Скасування депутатської недоторканності – це те, на що наше суспільство чекало 2 десятиліття. Сьогоднішнє одностайне голосування продемонструвало, що парламент працює як єдина  команда та готовий виконувати волю свого народу. Направлення змін до Конституційного суду є першим кроком для того, щоб реалізувати нашу обіцянку громадянам України. Надалі цей проект буде направлено і у Венеціанську комісію для отримання відповідного висновку. Впевнений, скасування депутатської та суддівської недоторканності стане вирішальним кроком до відновлення довіри суспільства» - зазначив Дмитро Андрієвський, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка».

5-е

Політик наголосив, що низка важливих законів, що були проголосовані парламентом, спрямовані на реформу місцевого самоврядування: «Про засади державної регіональної політики», «Про добровільне об’єднання територіальних громад». З метою посилення військової дисципліни прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців, надання командирам додаткових прав та покладання обов'язків у особливий період» та закон «Про військово-цивільні адміністрації».

«Верховною Радою було прийнято за основу закон «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» та внесено зміни до Бюджетного кодексу України. Цей Закон встановлює правові та економічні засади запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації через врегулювання механізму здійснення державних закупівель енергосервісу» - зазначив Дмитро Андрієвський.

4-е

Окрім плідного законотворчого процесу, на цьому тижні відбулося обрання Дмитра Йосиповича Андрієвського Співголовою групи з міжпарламентських зв’язків із Словацькою Республікою та Угорщиною, в рамках чого планується тісна співпраця з урядами цих держав.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online