Головна / Новини / План становлення миру на Донбасі – це децентралізація влади та дотримання Мінських угод, - Дмитро Андрієвський

План становлення миру на Донбасі – це децентралізація влади та дотримання Мінських угод, - Дмитро Андрієвський


фото ТВІ 2

«Українська влада чітко заявила свою позицію: наша країна лишиться унітарною, ніякої федералізації не буде. Ми пам’ятаємо, що була створена контактна група, яка на перемовинах у Мінську сформувала дорожню карту - основні напрямки, по яких ми рухались ці п’ять місяців. І нам вдалось досягнути певних зрушень. Ми суттєво зміцнили наші Збройні сили і сьогодні бачимо, що зимовий наступ, який планувала Російська Федерація, не вдався» - зазначив в ефірі програми «Сьогодні про головне» на телеканалі ТВІ Народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що надзвичайно важливим у вирішенні ситуації на Сході країни є питання децентралізації влади.

«Саме головне – це питання децентралізації влади, яка вже розпочата і дає серйозні можливості регіонам. Я впевнений, що питання Донбасу може бути врегульоване в політичній площині по місцевому самоврядуванню саме в напрямку децентралізації» - переконаний Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на питання журналіста, політик назвав показовим той факт, що перший візит Держсекретаря США Джона Керрі та європейських лідерів пройде саме в Києві.

«На мій погляд – це чіткий сигнал Росії, що рішення по майбутньому плану буде прийматися на тій основі, яку сьогодні презентує українська влада» - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online