Головна / Новини / Дмитро Андрієвський надав допомогу пораненому бійцю-прикордоннику

Дмитро Андрієвський надав допомогу пораненому бійцю-прикордоннику


 

Народний депутат України Дмитро Андрієвський надав допомогу Веніаміну Файчуку, офіцеру прикордонних військ, котрий отримав тяжкі поранення під Луганськом. Веніамін Файчук, 31-річний уродженець м. Луцьк, вже пройшов ряд складних операцій і сьогодні знаходиться на лікуванні в одній із закордонних клінік.

1

 

«Нашим військовим, що знаходяться в зоні проведення АТО вкрай необхідна цілеспрямована та систематична  підтримка держави. Наші бійці повинні відчувати, що ми не залишили їх наодинці з війною. Сьогодні народний депутат України Марічка Матіос об’єднала та спрямувала зусилля депутатів Верховної Ради на підтримку та допомогу пораненим бійцям. Впевнений, спільними зусиллями нам вдасться зберегти життя та здоров’я наших героїв» - підкреслив Дмитро Андрієвський.

«Допомога пораненим – це один із важливих напрямків моєї діяльності. Ще в липні 2014р., спільно з колегою, народним депутатом Олександром Бригінцем, ми вперше відвідали поранених прикордонників у Центральному клінічному госпіталі державної прикордонної служби України і з тих пір надаємо їм необхідну допомогу» - наголосив політик.

2

 

Нагадаємо, народний депутат України Д. Андрієвський регулярно відвідує зону АТО, особисто спілкується з бійцями, місцевим населенням, доправляє  допомогу відповідно до їх потреб та прохань: медикаменти, їжу, одяг, взуття, техніку. Загалом на підтримку армії та допомогу бійцям АТО було спрямовано вже близько 3 000 000 гривень.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online