Головна / Новини / Український парламент визнав Росію державою-агресором

Український парламент визнав Росію державою-агресором


AKUZ8778

27 січня на позачерговому засіданні Верховна Рада прийняла постанову «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором.

“Український парламент вжив всі заходи, щоб корисні елементи воєнного стану було введено. Зокрема: перепускний режим з зону бойових дій; захист з боку армії стратегічних цивільних об'єктів; заборону силовикам, що перебувають в запасі як військово-зобов'язані, без дозволу військкомату виїздити за межі двох областей; надзвичайне становище від уряду; військово-цивільні адміністрації в зоні АТО”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

 SK 9065

Політик підкреслив, що парламент також ухвалив зміни до Закону «Про очищення влади» (люстрацію), яким передбачено, що військовослужбовці, які приймали участь в бойових діях за рішенням Президента не підпадають під дію цього Закону.

Прийнято за основу законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання організацій терористичними», який визначає на законодавчому рівні порядок визнання організацій терористичними.

AKUZ7627

“На наступному пленарному засіданні, після обговорення в комітетах,  Верховна Рада розгляне законопроект «Про військово-цивільні адміністрації». Законопроект передбачає, що на тих місцях, де немає мера, немає депутатів, немає рад їхні функції тимчасово до виборів буде виконувати за дорученням Президента відповідний рівень державної адміністрації. Це означає введення того корисного елементу воєнного стану, який вимагає суспільство. На вулицях з'являться патрулі, серйозні життєзабезпечуючі підприємства будуть взяті під адміністративний контроль”, - зазначив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online