Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у розширеному засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування

Дмитро Андрієвський взяв участь у розширеному засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування


 

AKUZ8678

“Сьогодні громади повинні отримати законодавчі можливості для самостійного розвитку. Реформи у сфері місцевого самоврядування повинні дати змогу місцевим громадам самостійно залучати кошти, самостійно адмініструвати податки. Лише таким чином можна реалізувати ідею децентралізації влади”, - зазначив народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

Учасники засідання обговорили стан і шляхи законодавчого і фінансового забезпечення децентралізації влади.

 SK 8177

 

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, голови профільних парламентських комітетів, члени Кабінету Міністрів, представники Адміністрації Президента України, члени української делегації Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи, експерти з питань децентралізації та територіальної організації влади.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман наголосив, що метою цієї зустрічі є напрацювання "плану дій спільної роботи, яка має привести до чітких зрозумілих реформ у сфері місцевого самоврядування". За його словами, "нинішню систему місцевого самоврядування потрібно змінити, змінити швидко, професійно і якісно".

 

AKUZ8573

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування рекомендує Голові Верховної Ради України звернутися до Президента України та Верховної Ради України з пропозицією невідкладно розпочати підготовку відповідного законопроекту про внесення змін до Конституції України, забезпечивши при цьому прозорість конституційного процесу та участь у ньому органів місцевого самоврядування.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online