Головна / Новини / Ще 59 мешканців Солом’янського району отримали матеріальну допомогу в громадській приймальні Дмитра Андрієвського

Ще 59 мешканців Солом’янського району отримали матеріальну допомогу в громадській приймальні Дмитра Андрієвського


 SK 5770

“Все більше пенсіонерів та малозабезпечених мешканців Солом’янського району звертаються до моєї громадської приймальні з проханням надати матеріальну допомогу. На депутатському прийомі, який я провів 16 січня,  таку допомогу отримали ще 59 осіб”, - зазначив народний депутат України  від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

 SK 5792

На зустріч з депутатом прийшли мешканці вулиць Героїв Севастополя, Антонова, Ніжинської, Чумака, Василенка, бульв. І. Лепсе та мікрорайону  Жуляни. Серед питань, які ставили солом’янці: мобілізація та ситуація в зоні АТО, індексація мінімальних пенсій, асфальтування доріг та будівництво каналізації в мікрорайоні Жуляни.  

Відповідаючи на запитання, Дмитро Андрієвський прокоментував підсумки тижневої роботи парламенту й наголосив, що Верховна Рада ухвалила законопроект, який надає можливості виходу на пенсію жінок у 55 років, а бюджетом на 2015 рік передбачена індексація мінімальних пенсій. Також депутат підкреслив, що роботу з надання матеріальної допомоги веде систематично вже протягом 13 років.

 SK 6088

“Сьогодні разом з депутатами Київради Максимом Шкуро, Максимом Конобасом, Русланом Кисілем, Миколою Негричем, Катериною Кириченко  ми об’єднали свої зусилля спрямовані на підтримку соціально незахищених мешканців району і значно збільшили кількість людей, які отримують матеріальну допомогу”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Протягом жовтня - грудня 2014 року в громадській приймальні Дмитра Андрієвського матеріальну допомогу отримало 906 мешканців Солом’янського району.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online