Головна / Новини / В законах треба враховувати думку громадськості, - Дмитро Андрієвський

В законах треба враховувати думку громадськості, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ3678

Під час засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства відбувся круглий стіл: “Про обговорення основних напрямів законотворчої роботи з галузевими професійними об’єднаннями”.

“У законотворчій діяльності вкрай важливим є врахування думки громадянського суспільства й зокрема професійних об’єднань, профільних громадських організацій, які, як ніхто інший, знають всі проблеми і потреби галузі. Саме вони можуть запропонувати якісні підходи щодо змін законодавства”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”, Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ3656

 

У свою чергу, представники громадських організацій позитивно оцінили перші кроки, які вже зробив Комітет, зокрема розробку законопроекту щодо усунення монополій у сфері надання житлово-комунальних послуг, рішення щодо підтримки та визначення невідкладних заходів, спрямованих на реконструкцію Бортницької станції аерації,  створення робочої групи для доопрацювання законопроекту стосовно підвищення енергетичної ефективності будівель, та інші ініціативи Комітету стосовно вдосконалення законодавства. 

 SK 4394

 

Підсумовуючи засідання, Дмитро Андрієвський зазначив, що Комітет завжди відкритий до співпраці з громадськими організаціями.

“Впевнений, такі обговорення і круглі столи повинні відбуватися регулярно і всі конструктивні пропозиції та зауваження обов’язково будуть враховані в роботі Комітету”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online