Головна / Новини / Мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу під час особистого прийому Дмитра Андрієвського

Мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу під час особистого прийому Дмитра Андрієвського


 

 SK 2808

Під час депутатського прийому 28 мешканців Солом’янського району столиці отримали матеріальну допомогу в громадській приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського.

«До моєї громадської приймальні за матеріальною допомогою звертаються переважно пенсіонери. Найпоширеніша потреба – на лікування.  Мізерної пенсії не вистачає на операції, дорогі ліки, реабілітацію.  Особливо, коли пенсіонер самотній або його родичі не мають можливості йому допомогти, на жаль, він залишається сам на сам з проблемами. Таким людям обов’язково потрібна підтримка”- зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

 

 SK 2769

 

Депутат підкреслив, що матеріальну допомогу мешканці Солом’янського району отримують в його приймальні постійно й систематично.

Пенсіонери запитували народного депутата, чому не відбувається індексація мінімальних пенсій. На що Дмитро Андрієвський запевнив, що у бюджеті країни на 2015 рік закладено кошти на таку індексацію.

Разом з народним депутатом матеріальну допомогу надавав і депутат Київради Руслан Кисіль.

 

 SK 2818

 

Мешканці вул. Гетьмана, 46 звернулися до депутата міськради з проханням включити встановлення теплового лічильника на будинок до Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2015 рік.   

Нагадаємо, протягом жовтня - грудня 2014 року в громадській приймальні Дмитра Андрієвського матеріальну допомогу отримало 906 мешканців Солом’янського району. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online