Головна / Новини / Дмитро Андрієвський подарував дітям Солом’янського району виставу “Бременські музиканти”

Дмитро Андрієвський подарував дітям Солом’янського району виставу “Бременські музиканти”


 

 SK 2435

“Для нас вже стало доброю традицією протягом багатьох років вітати дітей Солом’янського району з новорічними і різдвяними святами, дарувати їм казкову  виставу в театрі ім. І. Франка”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 2687

Виставу “Бременські музиканти” цього року відвідало 1600 дітей Солом’янського району столиці. Минулого року діти отримали в подарунок прем’єрну  виставу “Лускунчик”, а позаминулого року – казку-мюзикл “Попелюшка”.

AKUZ3385

Разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським, дітей привітав голова Солом’янської районної в місті Києві адміністрації Максим Шкуро та депутати Київради Максим Конобас, Руслан Кисіль, Микола Негрич, В’ячеслав Непоп та Катерина Кириченко.

 SK 2527

 

“Цього року в районі ми відкрили три новорічні ялинки, подарували дітям багато святкових заходів і подарунків. Ми робимо все, щоб наші діти відчували нашу турботу”, - наголосив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

 SK 2591

“В казці “Бременські музиканти” ми бачимо приклад справжньої дружби. Бажаю всім відчувати підтримку своїх близьких і друзів, цінувати справжні щирі почуття. Герої казки прагнули свободи.  Впевнений, це відчуття дасть можливість і нашій країні досягнути миру і свободи, добра і процвітання”, - підкреслив у привітанні Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online