Головна / Новини / Комітет з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства розгляне реформаторські закони

Комітет з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства розгляне реформаторські закони


 

Trk 23 12 14

«Завтра відбудеться засідання Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства на якому будуть розглянуті й реформаторські закони, які пропонує Уряд, щоб це було невід’ємною частиною бюджету.  У засіданні комітету візьме учать Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко», - зазначив  в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 SK 5806

Політик зазначив, що проблеми сфери житлово-комунального господарства сьогодні серед тих, які найбільше турбують людей.  

«До мене, як до депутата, постійно звертаються кияни з питаннями встановлення лічильників, зростання тарифів, неякісних комунальних послуг тощо. Хочу підкреслити, що в бюджеті наступного року передбачено відповідні дотації та субвенції для того, щоб ці позиції були захищені. Найближчим часом на комітеті і в сесійній залі ми розглянемо вже напрацьовані важливі законопроекти й стосовно прозорості тарифів, й об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Серед важливих питань також реконструкція Бортницької станції аерації. ЇЇ стан сьогодні загрожує екологічною катастрофою не лише Києву. Тому Уряд працює над тим, щоб на більш вигідних умовах залучати додаткові кошти. Навіть в таких непростих умовах ми змогли закласти в бюджет близько 100 мільйонів гривень, у той же час, від японського інвестиційного агентства «Джайка» ми отримаємо на реконструкцію цього об’єкту понад 1 мільярд доларів. І вартість цих ресурсів буде всього 0.1 % річних», – наголосив в ефірі ТРК «Київ» Дмитро Андрієвський. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online