Головна / Новини / З Днем Святого Миколая!

З Днем Святого Миколая!


 SK 4933

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської районної в м. Києві адміністрації Максимом Шкуро та депутатами Київради Русланом Кисілем, Максимом Конобасом та Миколою Негричем привітали дітей і мешканців Солом’янського району столиці з Днем Святого Миколая.

IMG 0162

“Сьогодні близько 2000 дітей Солом’янського району отримало подарунки. Ми також привітали дітей студентських сімей НТУУ “КПІ”. Спільно з солом’янцями запалили три ялинки в парках “Відрадний”, “Орлятко”, ім. Островського”, - зазначив народний депутат України від фракції  “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

IMG 0211

“Незалежно від віку нам завжди хочеться вірити в дива, сподіватися на здійснення мрій і радіти подарункам. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної родини і наповнить особливою радістю серця всіх дітей. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя наших дітей”, - наголосив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.

IMG 0295

Політик підкреслив, що День Святого Миколая починає новорічно-різдвяні свята, і побажав всім миру, надії і добра!Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online