Головна / Новини / Києву сьогодні потрібні додаткові кошти щоб втримати господарство і розвиватись, – Дмитро Андрієвський

Києву сьогодні потрібні додаткові кошти щоб втримати господарство і розвиватись, – Дмитро Андрієвський


 

Foto 11 12 14 4

«У 2010 році, коли Янукович став президентом, перше, що він зробив – забрав у Києва 50% податку на доходи фізичних осіб до центрального бюджету. Куди вони йшли – це питання сотень кримінальних порушень, над якими сьогодні працює генеральна прокуратура й інші правоохоронні органи. В 2012 році, коли мене обрали депутатом Верховної Ради, на наступний день я зареєстрував законопроект, який повертав ці гроші в скарбницю нашого міста. Він не був проголосований. Сьогодні, разом з моїми колегами депутатами-мажоритарниками, такий проект закону я зареєстрував знову», – зазначив в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що зараз депутати працюють й над змінами до податкового кодексу. В коаліційній угоді чітко прописані показники: ніяких дискримінаційних норм. Та сьогодні Київ залишається єдиним містом, у якого вилучають 50% грошей, які йдуть на розвиток інших територій, а не тої, де вони мали б працювати.

«Впевнений, бюджет Києва буде більшим і справедливішим. Інше питання – до міської ради. Зараз наша команда займається питанням щодо залучення міжнародних інвестицій для реконструкції Бортницької станції аерації. І сьогодні є попередньо парафована угода з японським агентством «Джайка», щоб вони виділили 1,1 млрд. доларів на 40 років під 0.1%. З Урядом ми погодили 104 млн. грн на таку реконструкцію виділити з екологічного фонду. Тут нам необхідна підтримка міської влади, яка теж має перейматись питанням реконструкції цього міського об’єкту і займати більш активну позицію. Має бути баланс: з одного боку – чітка позиція депутатів, яка ґрунтується на розумінні проблем своїх виборців, позиція Уряду, який має дослухатись до депутатів, і дуже серйозне професійне ставлення міської адміністрації, яка вже сьогодні має розпочинати бюджетний процес і переконувати державу в тому, що Києву потрібні додаткові гроші для того, щоб не тільки втримати господарство, а й розвиватись», – відповідаючи на запитання журналіста, наголосив Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на ТРК «Київ»

https://www.youtube.com/watch?v=2J03YsYq0D4

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online