Головна / Новини / Ще 451 мешканець Солом’янського району отримав матеріальну допомогу в громадській приймальні Дмитра Андрієвського

Ще 451 мешканець Солом’янського району отримав матеріальну допомогу в громадській приймальні Дмитра Андрієвського


 

IMG 0310

“Тиждень тому в моїй  громадській приймальні матеріальну допомогу отримали 449 осіб на суму 201 400 грн. Разом з депутатами Київради ми продовжуємо надавати таку допомогу і найближчими днями ще 451 мешканець Солом’янського району отримає матеріальну допомогу на суму 247 000 гривень. Загалом, протягом місяця, матеріальну допомогу надано 900 малозабезпеченим мешканцям району”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик переконаний, що питання довіри - є надзвичайно важливим. “Я впевнений, що всі депутати, і, в першу чергу, обрані за мажоритарною системою, будуть дуже уважно стежити за цим балансом. Не можна всі питання покласти на плечі соціально незахищених громадян, найбільш бідних верств населення. На своєму місця я і моя команда робимо все можливе, щоб підтримати своїх виборців”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online