Головна / Новини / Парламент ухвалив програму діяльності Уряду, яка чітко визначає перелік реформ, - Дмитро Андрієвський

Парламент ухвалив програму діяльності Уряду, яка чітко визначає перелік реформ, - Дмитро Андрієвський


IMG 7095

“Важливим досягненням парламентського тижня 9-12 грудня стало ухвалення Верховною Радою програми діяльності Кабінету Міністрів. Урядова програма викликала численні дискусії та зауваження, але в ході обговорення було прийнято рішення доповнити її положеннями Коаліційної угоди, які чітко визначають перелік реформ, необхідних для виведення країни з кризи. З цими доповненнями програму підтримали 269 депутатів”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

IMG 8150

 

Політик наголосив, що Верховна Рада також ухвалила ряд постанов, спрямованих на вирішення питань фінансування соціального захисту громадян, які проживають на території частково окупованих районів.

Український парламент звернувся до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації та Президента Російської Федерації щодо звільнення української льотчиці народного депутата України VIII скликання Надії Савченко.

 

IMG 7205

 

“Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект «Про внесення змін до Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони України" щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони, який має покращити управління та координацію правоохоронних органів та Збройних Сил України на реагування загроз національній безпеці”, - наголосив народний депутат.

Дмитро Андрієвський підкреслив, що важливим результатом роботи парламенту цього тижня стало остаточне формування складу профільних комітетів, які розпочали свою роботу. Саме вони найближчим часом мають напрацювати та підготувати до розгляду пакет законопроектів щодо реалізації реформ.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online