Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і Руслан Кисіль привітали студентів Інституту енергозбереження і енергоменеджменту НТУУ «КПІ»

Дмитро Андрієвський і Руслан Кисіль привітали студентів Інституту енергозбереження і енергоменеджменту НТУУ «КПІ»


DP 0383 0013 Kameneva O p

«Цього року інститут енерогозбереження і енергоменеджменту НТУУ «КПІ» святкує свою 68-му річницю. Цей інститут є правонаступником колишнього гірничого факультету, який свого часу закінчили і ми з моїм колегою, депутатом Київради Русланом Кисілем. Вже протягом багатьох років ми підтримуємо ініціативи студентів щодо святкування Дня інституту. Цього разу допомогли облаштувати меблями актову залу 22-го корпусу і під час урочистостей, вручили подяки за активну громадську позицію і діяльність 15-ти студентам інституту», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

DP 0383 0004 Kameneva O p

«Дуже важливо підтримувати і заохочувати студентські ініціативи. Це стосується всіх напрямків студентського життя. Нещодавно ми підтримали ідею Дмитра Залуського та студентської ради Студмістечка НТУУ «КПІ» і разом з Дмитром Андрієвським допомогли студентам необхідними матеріалами для будівництва нового спортивного тренажерного майданчика. Студенти власноручно встановлювали спортивне спорядження. Так, об’єднавши зусилля, ми можемо зробити багато корисного для студентів і університету», – підкреслив депутат Київради Руслан Кисіль.

DP 0383 0009 Kameneva O p

Заступник голови профбюро ІЕЕ, студент VI курсу Олександр Бичківський, розповідаючи про співпрацю з депутатами зауважив, що завдяки активній громадській позиції студентів в інституті реалізуються такі ініціативи як «Зроби Поляну чистою» або «Облаштуй корпус, щоб тобі було комфортно вчитися» та багато інших. Дуже важливо, щоб ці ініціативи заохочувалися адміністрацією університету і підтримувалися депутатами. 

DP 0383 0010 Kameneva O p

«Пригадую, коли у студентів хотіли відібрати Поляну і забудувати її, за підтримки Дмитра Андрієвського там було облаштовано сквер і встановлено пам’ятник Олені Телізі. Так вдалося зберегти для студентів їх улюблене місце відпочинку. Історія з парком «КПІ» теж показова. Саме завдяки Дмитру Андрієвському проект реконструкції парку «КПІ» було включено до програми соціально-економічного розвитку столиці, виділено кошти, і сьогодні ми маємо прекрасний парк. Ми завжди виходимо з ініціативами до наших депутатів, радимося і отримуємо підтримку», - підкреслив студент Олександр Бичківський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online