Головна / Новини / Вперше в історії українського парламентаризму сформовано проєвропейську конституційну більшість, - Дмитро Андрієвський

Вперше в історії українського парламентаризму сформовано проєвропейську конституційну більшість, - Дмитро Андрієвський


 SK 9706

“Перший день роботи нового парламенту був ефективним і вселяє оптимізм. Депутати прийняли присягу, обрано Прем’єр-міністра і Спікера Верховної Ради. Та, найважливіше – створено проєвропейську коаліцію, до якої увійшла конституційна більшість – 302 депутати. Це вперше за всю історію українського парламентаризму”, - наголосив народний депутат України від фракції  “Блок Петра Порошенка”, Дмитро Андрієвський.

 SK 9420

У своєму виступі перед депутатами Верховної Ради VIII скликання Президент Петро Порошенко звернувся до Парламенту. За його словами,  зараз Україна отримала унікальний шанс, який дуже відповідальний Український народ подарував Українській державі, вперше обравши до Українського Парламенту проєвропейську конституційну більшість. "Наше з вами завдання можна передати простою формулою: відвести загрози і використати шанс", – сказав Петро Порошенко.

 SK 1067

“Нам сьогодні, як ніколи, потрібно єднання у владі і професійна команда. Впевнений, на наступному засіданні буде сформовано Уряд, який плідно й ефективно працюватиме разом з парламентом і Президентом”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online