Головна / Новини / Ще 449 мешканців Солом'янського району отримали матеріальну допомогу в громадській приймальні Дмитра Андрієвського

Ще 449 мешканців Солом'янського району отримали матеріальну допомогу в громадській приймальні Дмитра Андрієвського


IMG 9846

«Другий тиждень поспіль пенсіонери та малозабезпечені мешканці Солом’янського району отримують матеріальну допомогу в моїй громадській приймальні. Ще 449-ти мешканцям ми надали підтримку. Протягом 12 років соціальна допомога є одним з основних напрямків моєї депутатської роботи. Лише за 2013-2014 роки 4569 солом’янців отримали матеріальну допомогу”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

IMG 8527

«Сьогодні в напрямку соціальної підтримки малозабезпечених мешканців ми разом з депутатами Київради, обраними від Солом’янського району, об'єднали зусилля. Жоден з районів столиці, крім нашого, не отримує коштів на матеріальну допомогу в такому обсязі”, - наголосив народний депутат.

IMG 8689

Під час зустрічі з народним депутатом Дмитром Андрієвським та депутатом Київради, головою Солом'янської РДА Максимом Шкуро мешканці ставили запитання щодо проблем житлово-комунального господарства, ремонтів будинків, асфальтування доріг та облаштування прибудинкових територій. Максим Шкуро повідомив про початок робіт з капітального ремонту дитячого садка по вул. Білецького,  а також капітального ремонту поліклінік на проспекті Комарова та вул. Гарматній.

IMG 9870

Дмитро Андрієвський подякував своїм виборцям за довіру і підтримку. 26 жовтня на дострокових парламентських виборах за нього проголосувало понад 57% виборців Солом’янського району, це майже у два рази більше, аніж на виборах 2012 року. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online