Головна / Новини / Сьогодні сформована нова команда і нам необхідно працювати по-новому, - Дмитро Андрієвський

Сьогодні сформована нова команда і нам необхідно працювати по-новому, - Дмитро Андрієвський


 

trk 2

«Я щиро дякую за підтримку солом’янцям. Більше 48 тисяч мешканців району  проголосували за мене. Та робота, яку я проводив протягом багатьох років, отримала достойну оцінку. Запрошую інших кандидатів до спільної роботи, ми завжди відкриті. Моя приймальня працює вже 12 років за адресою вул. Металістів, 9, і я буду радий бачити там людей, які йшли на вибори та мали програму по розвитку району. Ми готові запропонувати роботу в команді і думаю, що сьогодні люди насправді готові працювати. А питань дуже багато», - зазначив в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ» Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно бюджету Києва, політик підкреслив, що найближчим часом буде підготовлено відповідний законопроект, щоб залишити 100% податку на доходи фізичних  осіб в бюджеті столиці.

trk 3

«Я прибічник простої і прозорої системи. Є податок на доходи фізичних осіб, і цей податок має працювати на ту територію, де він збирається. Нам не треба податку на підприємства, нам не треба ПДВ. Дійсно, Київ може сьогодні себе прогодувати, але треба залишити в повному обсязі гарантований податок на доходи фізичних осіб, а він сьогодні може складати більш ніж 70% всього бюджету вцілому, і цього буде достатньо для того, аби місто Київ розвивалось», – переконаний народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Дивіться докладніше:

https://www.youtube.com/watch?v=i5NgRMPlyRg#t=46

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online