Головна / Новини / Перемога депутата на виборах залежить від того, як він працює, – Дмитро Андрієвський

Перемога депутата на виборах залежить від того, як він працює, – Дмитро Андрієвський


112 2

«Перемога була переконливою, понад 48 тисяч виборців віддали за мене свої голоси. Чому? Відповідь проста: я постійно займався своїм округом, проводив під час виборчої кампанії десятки зустрічей, слухав людей і шукав підтримки якраз серед свого округу», - зазначив в ефірі телеканалу 112 народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

Політик наголосив, що багато залежить від того, як депутат працює, які питання може вирішити, наскільки він хоче опікуватися територіальною громадою. Для мажоритарника це дуже важливо.

«В моїй громадській приймальні, яка була відкрита ще 12 років тому, лише за ці два роки більше ніж 4 000 осіб отримали соціальну допомогу. І отримують її постійно, а не під вибори. Мешканці району мають можливість отримати в приймальні юридичні консультації. Серед інших, я також опікуюсь питаннями ЖКГ. Дійсно, головна робота депутата – писати закони. Але сьогодні так побудована місцева влада, і це питання децентралізації, яке ставить сьогодні Президент, що депутат Верховної Ради залишається останньою інстанцією, куди йдуть люди», - відповідаючи на запитання журналістів підкреслив Дмитро Андрієвський.

Депутат переконаний, що вибори, які відбулись – це величезна перемога українського народу. Явка більш ніж 52%. Впевнену перемогу здобули демократичні проєвропейські політичні сили.

112 1

«Найближчим часом ми побачимо коаліцію більш ніж 300 голосів. Під час зустрічі з Президентом, депутати майбутньої фракції підтвердили, що ніякої спікеріади і прем’єріади не може бути. Протягом найближчого часу буде сформована коаліція, будуть обрані керівні органи, відповідні комітети і на перших засіданнях буде призначений уряд», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Політик зауважив, що одним з перших питань, яке ставить фракція, буде відміна депутатської недоторканності. І висловив упевненість, що найближчим часом вона буде відмінена.

«Попереду реформа правоохоронних органів. Ми знаємо, що вже прийнятий закон про реформування прокуратури. Порошенко єдиний, хто спромігся реформувати те, що попередні президенти вважали своїм головним важелем. З нового року ми матимемо нову прокуратуру європейського рівня. Також передбачено реформування судової системи. Незворотність покарання має бути обов’язковою», - наголосив Дмитро Андрієвський.  

«Роль громадськості у будь-якій реформі – визначальна. І в поданні пропозицій, і в контролі процесу реформування. При підготовці пакету законів, які будуть невід’ємною частиною коаліційної угоди, ми працюємо з громадськими активістами, які пропонують сміливі й іноді радикальні кроки. Тому має бути законодавча ініціатива від депутатів, що представляють своїх виборців і контроль», – підкреслив в ефірі телеканалу 112 народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться тут:

https://www.youtube.com/watch?v=ZOm4lhUJHlo&feature=youtu.beГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online