Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля у Студмістечку НТУУ “КПІ” встановлено ще один спортивний майданчик

За підтримки Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля у Студмістечку НТУУ “КПІ” встановлено ще один спортивний майданчик


IMG 6478

“Ми відгукнулись на ініціативу Студентської ради Студмістечка НТУУ “КПІ” й надали допомогу для будівництва тренажерного спортивного майданчика на території Студмістечка. Хлопці самі розробили проект і власноручно збудували майданчик, зробили спортивне знаряддя”, - зазначив випускник “КПІ”, народний депутат України Дмитро Андрієвський.

IMG 6384

Депутат наголосив, що вже протягом 12 років допомагає студентам облаштовувати місця для заняття спортом у Студмістечку, зокрема встановлює спортивні майданчики, обладнує спортивні кімнати в гуртожитках, підтримує проведення різноманітних спортивних змагань серед студентської молоді.

IMG 6560

“Ще студентами “КПІ”, разом з Дмитром Андрієвським та колегами ми обладнали спортивну кімнату у гуртожитку, де на той час мешкали. Відтоді ми завжди підтримуємо студентів у їх ініціативах щодо розбудови спортивної інфраструктури університету”, - підкреслив депутат Київради Руслан Кисіль.

podyaka

Студенти подякували Дмитру Андрієвському та Руслану Кисілю за допомогу і вручили Подяки.

Нагадаємо, протягом 2002 – 2014 років за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського було здійснено:

Благоустрій парку НТУУ «КПІ» - близько 11 млн.грн.

Благоустрій території Студмістечка, спортивних і дитячих майданчиків, ремонтні роботи в гуртожитках –770 758 грн.

Придбано оргтехніки та видано «Щоденники першокурсника» - 111 200 грн.

Надано заохочень переможцям конкурсів та олімпіад («Феєрія краси», «Містер КПІ», «Місс КПІ», «Краща кімната гуртожитку Студмістечка», «Містер та Місс» факультетів, «Відкрита студентська міжвузівська олімпіада з фізики», спортивно-туристичний захід «Лабіринт», спортивні конкурси та змагання тощо). Виплачено персональну стипендію Дмитра Андрієвського – 539 893 грн.

Проведено студентських свят (День Святого Миколая, День захисту дітей, Дні гуртожитків, Дні факультетів, День першокурсника тощо) -  480 860 грн.

Придбано спортивний інвентар – 66 900 грн.

Надано адресну матеріальну допомогу студентам на лікування, тощо – близько 100 000 грн.

ВСЬОГО: 13 070 000 грн.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online