Головна / Новини / Парламент має відображати політичні уподобання суспільства і там повинні працювати фахівці, - Дмитро Андрієвський

Парламент має відображати політичні уподобання суспільства і там повинні працювати фахівці, - Дмитро Андрієвський


 SK 6446

На запрошення профспілок народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з колективами підприємств, які розташовані на території Солом’янського району, зокрема ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад» та ДП «Завод 410 ЦА».

 SK 6589

З колективами заводів обговорювали актуальні проблеми галузей.  Прицівники «Київприладу», який спеціалізується на виготовленні продукції для космічної галузі та складних наукоємних приладів, піднімали питання залучення підприємства до виготовлення приладів енергетичного обладнання для потреб міського господарства, пошуку рінків збуту продукції та встановлення реальних тарифів на виробництво теплової енергії. 

 SK 7407

На підприємстві ДП «Завод 410 ЦА» обговорювали питання формування портфелю замовлень на 2015 рік та кроки, які треба здійснити для подальшого розвитку підприємства. Народний депутат звітував перед співробітниками заводу про свою роботу в парламенті на  виборчому окрузі.

AKUZ6561

«Разом з урядом ми поступово опрацьовуємо контрольні показники, які будуть закладатися в новий бюджет. Впевнений, в ньому знайдуть відображення амбіційні завдання, які Президент поставив в Стратегії до 2020 року: щодо економічного зростання, пріоритетних напрямків розвитку економіки», – зазначив під час зустрічі Дмитро Андрієвський.

 SK 7584

 Під час зустрічі з колективом Національного авіаційного університету Дмитро Андрієвський звернув увагу на переваги ухваленого закону «Про вищу освіту».

«ВУЗи отримали право на формування навчальних програм та спеціалізацій, встановлювати власні форми морального та матеріального заохочення учасників освітнього процесу, розширені можливості господарської діяльності: створення підприємств, технопарків тощо. Розширені і чітко визначені права студентського самоврядування», – підкреслив Дмитро Андрієвський.  

AKUZ7650

«Національний авіаційний університет – один з найбільших вузів країни, який розташований на території Солом’янського району. Тут навчаються десятки тисяч студентів, викладають сотні професорів. Це велика громада, інтереси якої треба захищати і відстоювати в парламенті», - переконаний Дмитро Андрієвський. 

 SK 6908

Народний депутат також зустрівся з представниками Українського товариства глухих.  Обговорювали проблеми забезпечення можливостей захисту прав інвалідів з вадами слуху. 

 SK 7618

 Під час зустрічі з мешканцями вулиці Волгоградської, народний депутат висловив позицію, що виступає проти огульного підвищення тарифів на ЖКГ.

«У нас сьогодні існує 25 послуг, більшість з яких люди просто не бачили. Тому насамперед необхідно налагодити нормальне надання цих послуг, пояснити, що вони отримують за сплачені кошти і тільки після того приводити у відповідність вартість та собівартість послуг. Якщо ми будемо просто підвищувати тарифи, це створить додаткове навантаження на бюджет, тому що зростуть субсидії та кількість звернень щодо соціальної підтримки, зростатимуть неплатежі. Ми отримаємо зворотній ефект. Сьогодні необхідно підвищувати якість послуги, доводити їх нормативи і кількість до тих стандартів, відповідних до законодавства, і після цього робити реформу ЖКГ. Воно потребує швидкого і дуже радикального оновлення. І новий парламент повинен вирішити ці питання», – зазначив Дмитро Андрієвський.  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online