Головна / Новини / Наші герої проголосують, і їхній голос буде вирішальним для майбутнього нашої країни, – Дмитро Андрієвський

Наші герої проголосують, і їхній голос буде вирішальним для майбутнього нашої країни, – Дмитро Андрієвський


AKUZ5922

«Ми неодноразово вносили до порядку денного питання щодо забезпечення можливості голосувати тим, хто нині перебуває в АТО, але не вистачало голосів. Голосуватимуть  в’язні, люди, які перебувають у лікарнях, а найкращих наших людей, які сьогодні нас захищають, намагались лишити права голосу, посилаючись на фальсифікації.  Добре, що Президент взяв на себе ініціативу. У нього достатньо важелів, і я впевнений, що наші герої проголосують, і їхні голоси будуть  вирішальним для майбутнього нашої країни», - зазначив в ефірі програми «Година Ч» з Єгором Чечериндою народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

На запитання журналіста стосовно формування коаліції, політик відповів, що вже проводяться консультації. «У нас немає ніяких застережень стосовно того, що майбутня Верховна Рада буде не тільки професійною, а й проукраїнською. Впевнений, виборці розберуться, і ніяких перефарбованих комуністів та регіоналів у парламенті не буде. Ми спілкуємось з колегами та маємо чітке розуміння, що у Верховній Раді працюватимемо разом», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 SK 6117

Депутат переконаний, що немає жодної альтернативи проведення радикальних реформ. І це визначено у запропонованій Президентом Стратегії розвитку до 2020 року. Там радикальне підняття ВВП (майже в 3 рази). «Саме різноманітті, яке буде в майбутньому парламенті й буде сила коаліції», - наголосив в ефіру «Еспресо ТВ» Дмитро Андрієвський. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online