Головна / Новини / Дмитро Андрієвський щодня проводить зустрічі з мешканцями Солом’янського району столиці

Дмитро Андрієвський щодня проводить зустрічі з мешканцями Солом’янського району столиці


 SK 8204

«Переважну більшість мешканців району турбують проблеми ремонту житлового фонду: покрівлі, фасади, сходові клітини, під’їзди, внутрішньобудинкові мережі. Солом’янський район один з тих, який має найбільш застарілий житловий фонд у столиці. З року в рік програма капітального ремонту недофінансовувалась, проблеми накопичувалися. Цього тижня ми спілкувалися з мешканцями бульвару І. Лепсе, проспектів Комарова і Відрадного, вулиць Білецького, Героїв Севастополя, Борщагівської, Тупікова, Чумака, Гетьмана, Донця», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 6702

Депутат зазначив, що сьогодні в районі сформована нова команда депутатів й керівництва району, які об’єднують зусилля і поступово вирішують найбільш гострі проблеми району.

 SK 8770

Так, за результатами зустрічі з мешканцями бульв. І. Лепсе, 81, які скаржилися на відкриту огорожу дитячого майданчика, що межує з проїжджою частиною, зламану гойдалку, та незадовільний стан асфальтового покриття міжбудинкового проїзду, встановлено огорожу, відремонтовано гойдалку, днями розпочнеться асфальтування дороги.

 SK 5471

Мешканці вулиці Білецького, 11 скаржилися депутатові на відсутність огорожі навколо зеленої зони. Сьогодні її вже встановлено. Також встановлено плафони над під’їздами, кроновано дерева на прибудинковій території по вулиці Білецького, 9.

 SK 7970

Під час зустрічі з педагогічним колективом та батьківськими комітетами СЗОШ № 64 обговорили питання допомоги випускнику школи учаснику АТО. Гострим питанням для школи постала відсутність у штатному розписі медпрацівника. Колектив школи просив депутата посприяти у встановленні огорожі навколо території школи, яка займає 3 га. Також педагогічний колектив висловив стурбованість можливим збільшенням навантаження з 18 годин до 24 годин. Дмитро Андрієвський зазначив, що відстоюватиме права педагогічних працівників й, зокрема, виступатиме проти збільшення навантаження. Вчителі та батьки подякували народному депутатові за підтримку й організацію для учнів екскурсій до Верховної Ради.

Голова батьківського комітету школи № 67 звернувся до депутата з проханням допомогти школі підготуватися до опалювального сезону. Серед пропозицій, що лунали від батьків, - залишити кошти, що отримує бюджет за здачу в оренду приміщень школи, на потреби закладу. Серед інших проблем школи – облаштування спортивного стадіону, встановлення металопластикового вікна в їдальні.

 SK 8593

Під час зустрічі з Дмитром Андрієвським працівники школи № 52 висловили побажання встановити пропорційне розподілення бюджету між школами, чітко визначити стандарти освіти 11-ти, 12-ти або 13-ти річного навчання, встановити медичне страхування для бюджетних працівників.  Додатково ввести автобуси по маршруту № 2 для того, щоб дітям і працівникам було зручно добиратися до школи. Крім того, школа також потребує встановлення огорожі навколо спортивного стадіону та встановлення металопластикових вікон.

AKUZ8280

«Зі школами Солом’янського району ми вже співпрацюємо 12 років. Багато проблем вдалося вирішити, ми постійно підтримуємо їх і надаємо допомогу.  Я докладу максимум зусиль, щоб всі зазначені проблеми були вирішені, й діти отримали належні умови для навчання, а вчителі - для роботи», – запевнив народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online