Головна / Новини / Сьогодні я звітую перед своїми виборцями. Люди повинні відчувати зв’язок з депутатом, - Дмитро Андрієвський

Сьогодні я звітую перед своїми виборцями. Люди повинні відчувати зв’язок з депутатом, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ5282

“Я постійно зустрічаюся з людьми. Сьогодні звітую перед своїми виборцями про те, що вдалося зробити за два неповних роки роботи в парламенті. Під час зустрічей у дворах будинків, люди часто ставлять доволі жорсткі запитання. І на них треба відповідати. Мені вдається працювати так, щоб рішення, на які депутат може вплинути, приймалися негайно”,  - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Депутат підкреслив, що як і обіцяв під час виборів, всю свою заробітну плату і кошти, отримані на депутатську діяльність, він віддає своїм виборцям. За рахунок цих коштів  4569 мешканців Солом’янського району отримали соціальну допомогу.

 SK 5549

Відповідаючи на запитання журналіста щодо відкритості і доступності народного обранця, Дмитро Андрієвський наголосив: “Моя громадська  приймальня працює на вулиці Металістів, 9 вже 12 років: там завжди можна отримати юридичну та фахову допомогу. За розкладом я там теж приймаю громадян. Зараз зі мною працює команда депутатів Київської міської ради. Раніше у мене була одна приймальня, сьогодні в районі працює таких чотири. Ми працюємо командою і беремо на себе відповідальність за розвиток подій, які відбуваються на нашому окрузі”.

“Як і  у 2012 році, я ходжу по будинках, по школах, спілкуюсь з людьми, розповідаю про результати своєї роботи. За 12 років десятки тисяч людей спілкувались зі мною особисто і отримали допомогу. Школи, лікарні, дитячі садочки – завжди знаходились у полі моєї уваги. Мені є про що розповідати і я це роблю. Я друкую й оприлюднюю звіти про свою роботу й витрачені кошти. Люди відчувають зв’язок з депутатом. Мені ця робота подобається. Я вважаю, що саме таким чином мають оцінювати роботу депутата виборці: де ти був, як ти працював, якими були твої  політичні зобов’язання”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК "Київ" народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=KGh3SB3cJAc

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online