Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав військову частину 3030 з 48-ю річницею

Дмитро Андрієвський привітав військову частину 3030 з 48-ю річницею


 

 SK 4266

Особовий склад війської частини 3030, яка розташована у Солом'янському районі столиці, відзначив 48-му річницю від дня створення.

“Служити Вітчизні – це діло честі. Уміти поставити інтереси своєї Батьківщини вище своїх особистих, ризикувати своїм життям заради інших – під силу тільки справжнім чоловікам, справжнім патріотам своєї країни”, - зазначив у привітанні народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ3726

Депутат наголосив, що 350 мешканців Солом’янського району перебувають сьогодні в зоні АТО. Розповів як особисто, разом з колегами постійно відвідують батальйони в Луганській і Донецькій областях, забезпечують їх всім необхідним: від одягу, касок, бронежилетів до рацій і автомобілів.

“Я сам з сім’ї військового, теж маю бойовий досвід, пройшов війну в Афганістані. Не на словах знаю, що таке військовий обов’язок і готовність захищати свою Батьківщину”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ3797

Політик зазначив, що сьогодні Україна важко виборює свою незалежність і свій європейський вибір. Питання підтримки нашої армії, наших бійців, які на східному фронті захищають нашу державу повинно стати питанням номер один для всіх і для кожного.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online