Головна / Новини / З Днем учителя!

З Днем учителя!


 

 SK 4697

Народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав освітян Солом’янського району столиці  з професійним святом.

До Дня вчителя в районі щорічно проходить урочисте свято в одному з найкращих в Києві центрі дитячої та юнацької творчості.

AKUZ3972

«У всі часи саме Ви, вчителі, формували світогляд, ерудицію, культуру та мораль суспільства. Ми щиро вдячні Вам за Вашу працю. Сьогодні в Ваших руках знаходиться саме дороге, що є в України, - це майбутнє, наші діти”, - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

 SK 4632

Політик, переконаний, що виховувати людину — означає визначати долю нації. А виховуючи наших дітей патріотами – ми формуємо достойне покоління, з почуттям гідності і любові до своєї країни, своєї історії, традицій.

 SK 4741

 

“Для мене особисто підтримка освітньої галузі є одним з пріоритетів.  Лише за два роки мною спрямовано на підтримку освіти району 347 155 грн. Загалом за 12 років депутатської діяльності – понад 8 мільйонів гривень. Це й меблі для шкіл, ремонти, закупівля спеціального навчального обладнання, підтримка вищих навчальних закладів, персональна стипендія. Переконаний, якщо кожен на своєму місці буде чесно і сумлінно виконувати свою роботу – ми зможемо отримати бажаний позитивний результат і дуже скоро”, - підкреслив народний депутат.

 SK 4904

Під час урочистостей кращим директорам шкіл та вчителям вручили грамоти. Освітян також привітали голова Солом'янської РДА Максим Шкуро та депутати Київради. А дитячі колективи подарували освітянам прекрасний концерт.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online