Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у святкуванні 75-річного ювілею СЗШ № 74

Дмитро Андрієвський взяв участь у святкуванні 75-річного ювілею СЗШ № 74


 SK 6390

"Середня загальноосвітня школа № 74 одна з найстаріших і найкращих у Солом'янському районі. За 12 років співпраці нам вдалося зробити багато для цього закладу освіти: поліпшити матеріально-технічне забезпечення, провести ремонтні роботи, оснастити кабінети оргтехнікою та шкільними меблями. Вже сьогодні ми маємо плани щодо подальшої співпраці. Впевнений, спільними зусиллями нам вдасться і надалі створювати належні умови для навчання наших дітей» - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 6513

"Для мене велика приємність бути гостем на святкових заходах цієї школи.  Я пишаюсь її витилями і учнями. Своїми вчинками вони доводять самовідданість, патріотизм і громадянську позицію. Днями, вони передали мені допомогу для поранених бійців АТО, яку самостійно зібрали на шкільному ярмарку". - наголосив Дмитро Андрієвський. 

 SK 6496

З ювілеєм школу приїхав привітати й депутат Київради Руслан Кисіль. Він звернув увагу на те, що сьогодні в районі сформовано потужну команду фахівців. І розвитку галузі освіти надаватиметься більше уваги і підтримки.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online