Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з колективом ДП «КНДІ Гідроприладів»

Дмитро Андрієвський зустрівся з колективом ДП «КНДІ Гідроприладів»


 SK 5880

"Зміцнення обороноздатності держави, підтримка Збройних Сил, військово-промислового комплексу - сьогодні одне з головних питань, яке потребує невідкладного вирішення. Відсутність протягом останніх років фінансування переоснащення Збройних Сил негативно позначилась на функціонуванні підприємств ВПК.", - переконаний народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ5716

ДП «КНДІ ГП» було утворене у жовтні 1956 року з метою створення зразків гідроакустичного авіаційного та корабельного озброєння і гідроакустичного обладнання військово-морського флоту для забезпечення охорони морських рубежів держави. Це головне і єдине унікальне державне промислове підприємство в Україні за напрямком «гідроакустика», яке зробило значний внесок у справу озброєння військових кораблів і морської авіації передовою гідроакустичною технікою.

Разом з народним депутатом керівництво та співробітники підприємства обговорили актуальні проблеми "КНДІ Гідроприладів".

"Вкрай необхідно збільшення державних оборонних замовлень, що надасть можливість Україні і надалі мати національні високоефективні зразки, зокрема, сучасної гідроакустичної техніки як для потреб власних ВМС, так і потреб світового ринку", - підкреслив народний депутат Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online