Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав викладачів та учнів ДМШ № 14 ім. Д. Кабалевського з Днем музики

Дмитро Андрієвський привітав викладачів та учнів ДМШ № 14 ім. Д. Кабалевського з Днем музики


 

AKUZ4986

«Сьогодні культурне виховання нашої молоді – одне з найважливіших завдань держави. Високий рівень культури та духовних цінностей  - ознака розвинутого європейського суспільства. Я дякую Вам за збереження музичних традицій в нашій країні та виховання підростаючого покоління в любові до музичного мистецтва» -  зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ5093

У своєму привітанні політик пригадав слова видатного композитора ХХ століття,   одного з ініціаторів запровадження Міжнародного дня музики – Дмитра Шостаковича: «Музика супроводжує людину протягом всього її життя. Без музики складно уявити собі життя людини. Без звуків музики воно було б неповне, глухе і бідне».

AKUZ4951

Депутат привітав композиторів, музикантів, співаків, диригентів,  просто шанувальників музичного мистецтва зі святом. Побажав натхнення, творчих успіхів і досягнень. «Музика має надзвичайну силу зцілювати, дарувати щастя та розвивати в серці добро» - зазначив Дмитро Андрієвський.

AKUZ5069

Політик наголосив, що завжди підтримував і підтримує творчі проекти, вже багато років співпрацює з Національним художнім музеєм України, Національним театром опери та балету, підтримує творчий вуз Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. Вважає інвестиції у мистецтво та культуру – одними з найважливіших для розвитку держави.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online