Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у розширеній апаратній нараді Солом’янської РДА

Дмитро Андрієвський взяв участь у розширеній апаратній нараді Солом’янської РДА


AKUZ3678

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у розширеній апаратній нараді, яку провів Голова Солом'янської РДА Максим Шкуро  за участю керівників та працівників всіх структурних підрозділів адміністрації,  керівників територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. В нараді також взяли участь  депутати Київради.

 SK 4048

 

“Майже все моє життя пов’язане з Солом’янським районом. Тут я отримав освіту в “КПІ”, мав перше робоче місце на заводі реле і автоматики. У 2002-му році, саме тут, вперше мене обрали депутатом Київради. Відтоді, протягом 12 років,  я опікуюсь проблемами району”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

Політик наголосив, що ситуація в районі складна, але контрольована. Нова команда, яка вже сформувалась в районі, здатна продемонструвати ефективну роботу.

 

AKUZ3628

 

“Я впевнений, нам сьогодні треба об’єднувати зусилля, щоб змінити ситуацію і забезпечити розвиток району. Щоб він був одним з найкращих у місті не тільки по формальним показникам, а по якості життя”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

Депутат підкреслив, що стратегію децентралізації влади буде реалізовано й на рівні району. Президентом буде внесено зміни до Конституції України. Після прийняття рішення Київрадою, будуть створені районі ради та відповідний виконком. Президентську владу буде представляти представник Президента, а виконком існуватиме на базі районної адміністрації. Це також і децентралізація коштів, адже більше половини бюджету буде розподілятись серед районів міста.

 

AKUZ3569

Однією з тем наради стала підготовка до зими.

“Підготовка до опалювального сезону, це завдання як міської ради, так і голови держави. Своєчасне опалення дитячих садочків, лікарень, шкіл, квартир. Встановлення лічильників – також важливе питання. До 25% економії за розрахунками дає встановлення теплових лічильників. На жаль, ситуація в місті така, що тільки 1600 таких агрегатів, а це приблизно 15% від потреби буде встановлено за рахунок державного бюджету.  Інше - це кошти можливо депутатського корпусу. Такі лічильники треба встановлювати як можна швидше, тому що це значна економія коштів”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Депутат закликав всіх до співпраці.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online