Головна / Новини / Учні школи № 74 передали Дмитру Андрієвському допомогу для поранених бійців АТО

Учні школи № 74 передали Дмитру Андрієвському допомогу для поранених бійців АТО


 

 SK 3348

«Моя громадська приймальня сьогодні працює фактично як пункт волонтерської допомоги учасникам АТО. Щодня до мене звертаються волонтери, освітяни, різні організації з проханням передати допомогу на передову нашим бійцям.  Разом з моїми колегами ми регулярно відвідуємо зону АТО і доправляємо допомогу нашим батальйонам. Я гордий тим, що кияни займають таку активну позицію в напрямку допомоги армії і виявляють патріотизм та солідарність», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Народний депутат зустрівся з директором київської  СЗОШ № 74 Оленою Мурашевською, представниками батьківського комітету та учнями школи, які передали зібрані кошти на лікування поранених. 

 

 SK 3409

Голова ради старшокласників школи, учениця 11-Б класу Олександра Полінкевич передала депутатові 4 174 гривні, які зібрали учні школи на благодійному шкільному ярмарку «Врятуймо Україну разом». На ярмарку діти продавали зроблені власноруч сувеніри, аплікації, роботи з бісеру, плетенку а також смачну домашню випічку. Учениця 6-А класу Ольга Сакада передала пораненим у шпиталь картину, яку сама намалювала. 

 SK 3373

Дмитро Андрієвський особисто опікується декількома пораненими бійцями 95-ї житомирської аеромобільної бригади, а також допомагає пораненим прикордонникам.

«Найближчим часом я відвідаю наших бійців у шпиталі і передам їм допомогу, малюнки та Ваші щирі вітання», - запевнив школярів народний депутат. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online