Головна / Новини / Головне – це встановлення миру в нашій країні, - Дмитро Андрієвський

Головне – це встановлення миру в нашій країні, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 8397

“Головне питання зараз—це встановлення сталого миру в нашій країні, щоб припинилася війна. Сьогодні ми і Президент, в першу чергу, робимо все для цього. За останні тижні багато що вже вдалося зробити.  Ми є свідками того, що Росія використовує економічні та торговельні відносини для посилення тиску. Звичайно, Україна не буде піддаватися. У нас є рік по домовленості з нашими Європейськими партнерами для того, щоб переорієнтувати свою промисловість, свою торгівлю з східного на західний ринок. Я впевнений, що нам вдасться це зробити”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутата України Дмитро Андрієвський.

Політик переконаний, що українська влада, Президент сьогодні як ніколи зацікавлені у тому, щоб була політична стабільність. Постійні вибори не на користь зміцнення держави.

“Впевнений, що за наслідками виборів буде сформована більшість у Верховній Раді, буде сформований уряд національної довіри і ці політичні інституції будуть працювати на користь нашої держави”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання журналіста, чому саме Дмитро Андрієвський балотується як мажоритарник, депутат підкреслив: “Я — член команди. Сьогодні є необхідність підсилити команду Президента і виграти вибори на мажоритарних округах. Я мажоритарник з великим досвідом, давно працюю на своєму окрузі. Дуже люблю свою роботу, люблю спілкуватися з людьми, тому сьогодн, япрацюю на тій ділянці, яка запропонована мені командою”.

Політик також розповів про поїздку групи народних депутатів у Житомир, де вони відвідали військовий навчальний центр, госпіталь та військовий інститут.

“Разом зі своїми колегами Сергієм Куніциним, Миколою Томенком, Миколою Катеринчуком, Віталієм Крутієм ми були у тренувальному центрі збройних сил України. Побачили, як тренуються наші військові. Передали їм допомогу, вручили нагороди, організували концерт, поспілкувалися з бійцями. На мій погляд, тут видно різницю між тими депутатами, які мають проукраїнську державницьку позицію: вони сьогодні з державними збройними силами співпрацюють та зустрічаються.  Інший шлях - протилежний”, - зазначив в ефірі ТРК “Київ”  Дмитро Андрієвський.

“Дійсно, ситуація дуже напружена, але все ж таки це не війна - та, яка була в кінці серпня та на початку вересня. Тому я впевнений, що кроки, які були здійснені, є позитивними. Вони зміцнюють нашу країну. Як ми скористаємось цим, залежить від кожного з нас: від депутата, від громадянина, від військового. Впевнений, що ми зробимо все, щоб не було війни”, - наголосив народний депутат.

Докладніше дивіться у програмі “Столиця” на ТРК “Київ”   http://www.youtube.com/watch?v=9VlLGPOvslI

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online