Головна / Новини / В Жулянах за підтримки Дмитра Андрієвського відбувся благодійний марафон на користь бійців АТО

В Жулянах за підтримки Дмитра Андрієвського відбувся благодійний марафон на користь бійців АТО


 SK 2551

Сьогодні 15 мешканців мікрорайону Жуляни, і загалом близько 350 мешканців Солом’янського району столиці, захищають незалежність нашої держави на східному фронті. Я з великим задоволенням відгукнувся на ініціативу громади Жулян і підтримав проведення благодійної акції на користь земляків, які перебувають в зоні АТО”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 2900

 

“Я виріс в сім’ї військовослужбовця, сам пройшов через війну в Афганістані, не на словах  знаю, що таке військовий обов’язок і  готовність захищати свою Батьківщину. Я щиро вдячний всім волонтерам, людям, які не залишаються байдужими і допомагають нашій армії. Разом з моїми колегами ми регулярно відвідуємо наші батальйони на Сході і знаємо, як їм потрібна допомога”, - наголосив у своєму зверненні депутат. 

 SK 2487

 

 

Акція проходила просто неба, у так званому “Гайку”, де мешканці влаштували ярмарок українських страв, солодощів та сувенірів. Пригощали всіх бажаючих, а кошти збирали у скриньки. Розпочалась акція традиційно з молитви за мир і Україну та колективного виконання гімну.

 SK 2791

 

У благодійному марафоні взяв участь й голова Солом’янської РДА Максим Шкуро та депутати Київради. Мешканці могли поспілкуватися й обговорити з керівником району  актуальні питання.

 SK 3003

Понад три години на спеціально встановленій сцені тривали виступи місцевих самодіяльних, дитячих та професіональних творчих колективів й артистів.

AKUZ3025

За інформацією голови ОСН мікрорайону Жуляни Сергія Ісаєва, серед мешканців буде обрано лічильну комісію, яка порахує кошти й передасть на потреби бійців-жулянців. А марафон триватиме. Й найближчим часом відбудеться ще низка заходів на підтримку поранених, які лікуються в київських госпіталях. 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online