Головна / Новини / Дмитро Андрієвський з групою народних депутатів відвідали військовий учбовий центр, госпіталь та військовий інститут в Житомирі

Дмитро Андрієвський з групою народних депутатів відвідали військовий учбовий центр, госпіталь та військовий інститут в Житомирі


 

IMG 6145

“Разом з моїми колегами Сергієм Куніциним, Віталієм Крутієм, Миколою Катеринчуком, Миколою Томенком ми відвідали учбовий центр Збройних сил України, військовий госпіталь та  військовий інститут ім. С. П. Корольова в Житомирі. Ми побачили на власні очі, як готують наших бійців, особисто взяли участь у відповідних тренуваннях. Ми побачили, як проводиться бойове злагодження військових підрозділів повітрянодесантних військ. Відвідали місця їх постійної дислокації”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

IMG 6159

 

Політик переконаний, що сьогодні особливу увагу треба приділити підтримці наукової складової технічного й високотехнологічного забезпечення наших військ. Це саме те, чого не вистачає на передовій: зв’язок і різні види розвідки. Військовий інститут ім.С. П. Корольвоа, який відвідали депутати, спеціалізується саме на цьому.

“В Україні сьогодні є всі можливості, щоб на високий рівень поставити технічне забезпечення наших підрозділів. Техніки у нас достатньо. Президент, виступаючи в парламенті сказав, що біля 30-ти одиниць щодня іде до наших підрозділів. А от якраз високотехнологічне забезпечення військових дій, це те, чого потребує наше військо. Сучасні види озброєння, зв’язку, безпілотні літальні апарати, - сьогодні дуже необхідні”, підкреслив Дмитро Андрієвський.

IMG 6027

 

Депутат наголосив: “Справа будь-якого військового бути готовим і навченим захищати свою країну і ми переконалися в тому, що рівень підготовки  і бойовий дух наших бійців достатньо високий. Я і мої колеги маємо власний бойовий досвід, адже брали участь у війні в Афганістані. Для нас це не пустий звук. Тому було корисно й важливо  поділитися своїм досвідом з нашими військовими”. 

IMG 6119

Народні депутати відвідали військовий госпіталь, де лікуються поранені, в тому числі військові 95-ї аеромобільної житомирської бригади. “Наша команда сьогодні фінансує лікування чотирьох важкопоранених бійців. Ми передаємо запчастини цьому підрозділу. Передаємо засоби захисту, автомобільну техніку”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

IMG 6002

 

Політик переконаний, що для бійців дуже важлива й моральна підтримка. Тому делегація привезла військовим концерт та вручила нагороди від союзу ветеранів Афганістану.

За дорученням Президента України, депутати, які мають бойовий досвід, продовжуватимуть відвідувати військові підрозділи Збройних сил України.

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online