Головна / Новини / Час єднатись. Йду на вибори в “Блоці Петра Порошенка”, - Дмитро Андрієвський

Час єднатись. Йду на вибори в “Блоці Петра Порошенка”, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 0182

“Блок Петра Порошенка” затвердив Дмитра Андрієвського кандидатом по 222-му мажоритарному виборчому округу на дострокові парламентські вибори. Округ охоплює майже весь Солом’янський район столиці.

Партійний список очолив мер Києва Віталій Кличко. До першої десятки увійшли Юрій Луценко, Ольга Богомолець, Володимир Гройсман, Мустафа Джемілев, Юлій Мамчур, Марія Матіос, Микола Томенко, Ірина Геращенко, Віталій Ковальчук. Загалом у списку 200 прізвищ.

“Щоб зберегти країну і забезпечити її розвиток, ми сьогодні повинні об’єднати зусилля і консолідуватися. Тут надзвичайно важлива роль як політиків, так і громадськості. Ми маємо довіряти Президентові та сформувати проукраїнський, ефективний парламент. Президент слушно наголосив, що він за широке об’єднання демократичних сил для того, щоб утворити більшість, коаліцію,  яка створить  уряд національної довіри, яка зробить все для того, аби вивести Україну з того тяжкого становища, що склалося, встановити мир і забезпечити розвиток і процвітання країни”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

“Наша країна сьогодні має вирішити низку стратегічно важливих питань, які визначать її майбутнє. Саме тому 80% українців у цей непростий час вимагають перевиборів до парламенту. Я сам неодноразово був свідком того, як блокувалися надзвичайно важливі для каїни законопроекти. Впевнений, важливі питання потрібно вносити тоді, коли буде сформована нова Верховна Рада, яка відображатиме політичні уподобання наших громадян, коли вона буде дійсно патріотичною та проукраїнською”, - переконаний Дмитро Андрієвський. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online