Головна / Новини / До громадської приймальні Дмитра Андрієвського звертаються волонтери

До громадської приймальні Дмитра Андрієвського звертаються волонтери


 SK 0459

“З бажанням надати допомогу тим, хто сьогодні боронить нашу незалежність в зоні АТО, до моєї громадської приймальні звертаються мешканці Солом’янського району й волонтери. Я особисто регулярно відвідую наші батальйони на східному фронті й знаю, як їм потрібна наша підтримка і допомога”, - зазначив  народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 0451

 

Завідуюча ШДС «Сяйво» Камінська Вікторія Борисівна, принесла до приймальні кошти, які вдалося зібрати серед викладачів її закладу. «Спільно з колективом школи ми вирішили звернутись до Дмитра Андрієвського, щоб передати зібрані кошти для нашої армії, адже знаємо, що він особисто часто їздить в зону АТО, спілкується з нашими хлопцями і добре знає про їхні потреби. Так ми можемо бути впевнені, що наш невеличкий вклад буде корисним і потрапить саме тим, кому необхідна допомога» - говорить Вікторія Борисівна. Разом з коштами, бійцям передали дитячі малюнки від вихованців «Сяйва».

 SK 0492

 

Ще одна мешканка Солом’янського району, Тетяна Романевич, прийшла з проханням посприяти в налагодженні інформаційної допомоги в АТО. «Мій родич, котрий проживає на Сході, має багато контактів з місцевими проукраїнськи налаштованими організаціями. Зараз надзвичайно важливо проводити на Сході роз’яснювальну роботу з місцевим населенням, але ці організації не мають чіткої стратегії дій, їм бракує інформації», – розповіла Тетяна Анатоліївна. Вона звернулася до депутата з проханням допомогти забезпечити комунікацію з подібними центральними організаціями. 

 SK 0513

Звертаються до приймальні і волонтери.  Керівник волонтерів ГО «Допомога пораненим в АТО», Анастасія Бороденкова говорить: «Коли ми дізнались про обстріл бійців 12-го БТО, ми відразу розпочали збір допомоги: спорядження, медикаментів і т.д. На сьогоднішній день нам вдалось зібрати дещо, але часто виникають проблеми з доставкою вантажу на Схід. Знаючи, що Дмитро Андрієвський особисто доправляє допомогу 12-му БТО, ми звернулись до нього з проханням передати вантаж бійцям».

AKUZ9301

 

“Питання зміцнення обороноздатності нашої держави і допомога нашій армії сьогодні повинні бути питаннями номер один. Мобілізація має бути не лише військова, а й, в першу чергу, моральна. Це справа кожного з нас. Адже ніхто за Україну, крім українців, воювати не буде. Ми продовжуємо збирати вантаж для наших бійців і незабаром знову разом з моїми колегами відправимось в АТО”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ7551

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online