Головна / Новини / «Поранених бійців 12-го БТО госпіталізовано, батальйон і надалі займає свої бойові позиції в зоні АТО», - Дмитро Андрієвський

«Поранених бійців 12-го БТО госпіталізовано, батальйон і надалі займає свої бойові позиції в зоні АТО», - Дмитро Андрієвський


ato 1

«В останній день перед оголошенням перемир’я, російськими військами з системи «Смерч» було обстріляно табір, де базувався 12-й київський батальйон територіальної оборони. В результаті один боєць загинув і сім поранено. Двоє - середньої тяжкості (в одного опік, один поранений в живіт, ще у п'ятьох поранення кінцівок без загрози ампутації). Всім пораненим була одразу ж надана перша невідкладна медична допомога в місцевій лікарні Нового Айдару», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

ato 2

 

Разом з медслужбою 12-го БТО, волонтерською медичною службою, депутати  вивезли  поранених з прифронтового Нового Айдару у спеціалізовану лікарню м. Сєвєродонецьк. Далі, трьох поранених, які потребували спеціалізованого лікування, гелікоптером доправили в місто Харків.

«Треба віддати належне і сказати найкращі слова новоайдарівським лікарям, подякувати за їхній професіоналізм, витримку, самовідданість, яку вони виявляють в надзвичайно складних умовах», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

ato 3

«Разом з моїм колегою Олександром Бригинцем ми тиждень провели в зоні АТО. Метою нашої чергової поїздки була доставка допомоги нашим батальйонам. Цього разу спільно з Генеральним прокурором України Віталієм Яремою та народним депутатом Володимиром  Ар’євим ми відправляли колону з 6 спеціально підготовлених джипів, які передавали двом київським батальйонам і десантникам. Всі машини були завантажені необхідним спорядженням, яке потребували бійці батальйонів», – підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ato 4

ato 6

ato 5

Нині 12-й батальйон продовжує утримувати всі бойові позиції, які утримував і раніше.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online