Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав першокурсників університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого

Дмитро Андрієвський привітав першокурсників університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого


 SK 6620

Народний депутат України Дмитро Андрієвський  привітав першокурсників, студентів та викладачів Київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого з початком нового навчального року. Вже протягом одинадцяти років Дмитро Андрієвський підтримує цей творчий виш і завжди є почесним гостем на урочистостях університету.

AKUZ7346

«Сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо необхідність підтримки культури і її роль у формуванні національної свідомості суспільства. Ми змінилися, змінилося українське суспільство. Як колись сказав Теодор Рузвельт: «Важливо, щоб ти був готовий віддати життя за свою країну; але набагато важливіше, щоб ти був готовий прожити заради неї своє життя. Нам треба гуртуватися і підтримувати один одного. Перемога – це справа кожного з нас», – зазначив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.

 SK 6713

За роки співпраці,  за підтримки Дмитра Андрієвського, університетом було  реалізовано багато проектів, серед них і масштабний Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення», участь студентів у різноманітних міжнародних фестивалях і конкурсах.

 

Протягом 11 років кращі студенти університету з нагоди закінчення навчального року отримують премії від Дмитра Андрієвського.

 SK 6698

Студенти театрального традиційно привітали своїх першокурсників і гостей свята  яскравою виставою.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online