Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав київських школярів з Днем Знань

Дмитро Андрієвський привітав київських школярів з Днем Знань


 SK 6192

1 вересня народний депутат України Дмитро Андрієвський  привітав київських школярів з початком навчального року. З нагоди Дня Знань депутат відвідав урочисте свято у СЗОШ № 74 Солом’янського району м. Києва.

 SK 6387

«Сьогодні для нас як ніколи актуально звучать слова: «Виховувати дитину – це визначати долю нації». Допомога школам і турбота про дітей завжди були і залишаються одними з пріоритетів моєї роботи», – зазначив у своєму привітанні народний депутат.

AKUZ7262

На підтримку галузі освіти Солом’янського району  Дмитро Андрієвський спрямував вже близько 8 мільйонів гривень. Це й придбання шкільних меблів, оргтехніки, допомога у здійсненні ремонтів, різноманітні подарунки дітям, підтримка студентів “КПІ”.

 SK 6287

«Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що в районі сформована міцна, професійна і патріотична депутатська команда. Впевнений, об’єднавши наші зусилля й ініціативи освітян району, ми досягнемо позитивних результатів і зможемо зробити значно більше для наших дітей», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

DSC 0216 1

Школярів Солом’янського району також привітав депутат Київради Руслан Кисіль. Депутат  відвідав Спеціалізовану школу 1-ступеня № 324.

DSC 0028

Депутат Київради Максим Конобас з привітаннями звернувся до учнів гімназії біотехнологій № 177.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online