Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав новачків НТУУ КПІ з Днем першокурсника

Дмитро Андрієвський привітав новачків НТУУ КПІ з Днем першокурсника


 SK 5845

29 вересня Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” вітав своїх першокурсників. Свято “Дня першокурсника” традиційно проходило на Площі Знань НТУУ “КПІ”.

В урочистостях з нагоди свята взяли участь випускники КПІ народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради  Руслан Кисіль.

 

 SK 5679

 

“Якщо проаналізувати географію студентів, які навчаються в нашому університеті, можна сказати, що це Україна в мініатюрі. Молодь з усіх регіонів України і навіть з інших країн світу отримує тут освіту, гуртується і об’єднується в університеті. КПІ доводить, що Україна єдина, а її молодь талановита і патріотична”, - зазначив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.

AKUZ6968

Понад 5 тисяч першокурсників зібралося на Площі Знань. Студенти урочисто підняли національний прапор України, запалили естафетний вогонь та продемонстрували свїй авангард навчання, науки, спорту та культури.

 SK 5688

Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль з привітаннями також відвідали свій рідний гірничий факультет, нині Інститут енергозбереження і енергоменджменту НТУУ “КПІ”.  Депутати вручили першокурсникам залікові книжки та “щоденники студента “КПІ”.

 SK 5995

“Сьогодні, в умовах зовнішньої військової агресії, наша країна здійснює глибокі внутрішні перетворення. Шлях реформ складний, але необхідний. Ми змінилися, змінилося українське суспільство. Наша перемога – це справа кожного з нас. Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо досягнути процвітання рідної землі”, - підкреслив у своєму зверненні до студентів Дмитро Андрієвський.

 SK 5893

Подарунком до свята, який отримав кожен першокурсник, від народного депутата став “щоденник студента КПІ”. Цей ілюстрований кишеньковий довідник-записник Дмитро Андрієвський допомагає  студентам видавати вже 10 років.  Депутат також традиційно надав допомогу для технічного забезпечення проведення  свята на Площі Знань.

Протягом минулого року в НТУУ «КПІ» за підтримки Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля відбулося декілька спортивних чемпіонатів та змагань, конкурсів та студентських свят, відремонтовано спортивний майданчик на території студмістечка “КПІ”. Вже декілька років студенти «КПІ» отримують  іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яка присуджується за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. Стипендіати визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Переможці - студенти 3 - 6 курсів, щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень. Сьогодні це одна з найвищих стипендій в Україні.

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online