Головна / Новини / Верховна Рада ухвалила закони про люстрацію, ГТС та санкції, - Дмитро Андрієвський

Верховна Рада ухвалила закони про люстрацію, ГТС та санкції, - Дмитро Андрієвський


 SK 3177

«Парламент ухвалив доленосні для України рішення. Прийнято в першому читанні законопроект «Про люстрацію», прийнято закон «Про санкції», «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини». Також внесено зміни до законодавства стосовно утворення військових прокуратур. Внесено зміни законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.  

Політик підкреслив, що Верховна Рада ратифікувала угоду щодо позики у сумі до 10 мільярдів ієн, які надаються Японським агентством міжнародного співробітництва в якості співфінансування системного проекту Світового банку «Перша позика на політику розвитку» для фінансування Держбюджету та підтримки реформ Уряду України по таких напрямах: 1) забезпечення належного врядування, прозорості та підзвітності в державному секторі; 2) дерегуляція та зниження витрат на ведення бізнесу; 3) реформування системи неефективних і несправедливих енергетичних субсидій та покращення захисту малозабезпечених верств населення.

 SK 3141

Ратифіковано також угоду щодо допуску на місце катастрофи боїнга-777 малазійських правоохоронців, що дозволить забезпечити належне розслідування катастрофи.

Прийнято за основу закон про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги.

«Серед важливих  і актуальних рішень парламенту -  внесення ряду змін до законодавства щодо вдосконалення боротьби з тероризмом та здійснення судочинства в зоні АТО», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online