Головна / Новини / 1.8 мільярда гривень буде спрямовано на підтримку столиці, - Дмитро Андрієвський

1.8 мільярда гривень буде спрямовано на підтримку столиці, - Дмитро Андрієвський


AKUZ9872

«Парламент сьогодні продемонстрував повну підтримку і довіру Прем’єр-міністру України і Уряду. Тиждень ми витратили на те, що внести суттєві зміни до законопроектів, які отримали підтримку депутатів», – прокоментував підсумки позачергового засідання Верховної Ради в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ» народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик зазначив, щоб заслухати важливу доповідь Міністра оборони стосовно ходу проведення АТО, Верховна Рада провела засідання в закритому режимі.

«Терористи не мають шансів. Про це свідчать останні події в зоні проведення АТО. Українські військові та бійці Нацгвардії й БТО отримують підтримку держави й громадян. Ми дуже вдячні їм за їх відвагу, героїзм, за те, що вони роблять, захищаючи нашу країну», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

 SK 1610

Відповідаючи на запитання глядачів стосовно нововведеного податку 1.5%, депутат зазначив, що це не «податок на війну», а «податок на мир». Адже чим більше ми будемо підтримувати наших військових, правоохоронців, тим швидше настане мир, і ми почнемо розбудовувати країну й рухатися у майбутнє. Податок введено лише на час проведення АТО і він стосується виключно фонду заробітної плати. 

«Дуже багато законів сьогодні потребують змін. Наприклад, закон про вибори. Моє бачення – це повинно бути голосування за пропорційною системою й відкритими регіональними списками. Саме низька якість парламенту змусила, в тому числі й мене, вийти з коаліції, щоб дати можливість Президенту оголосити вибори. Під час Майдану ми брали на себе зобов’язання повного перезавантаження влади.  І сьогодні у Президента є можливість розпустити парламент і оголосити позачергові парламентські вибори», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться:

https://www.youtube.com/watch?v=cEKjiLfCBYE#t=80Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online