Головна / Новини / Питання виборів вирішено, вони будуть, – Дмитро Андрієвський

Питання виборів вирішено, вони будуть, – Дмитро Андрієвський


 

 SK 1712

«Сьогодні понад 300 голосів депутати віддали за надзвичайно важливі рішення. Президент наголосив, незважаючи на те, що сьогодні Верховна Рада, Кабінет міністрів, Адміністрація Президента працюють злагоджено, як єдина команда, - питання виборів вирішено. Тому, за 4 тижні у Президента з’явиться конституційна можливість розпуску Верховної Ради і призначення позачергових виборів», – зазначив в ефірі «Підсумків» з Миколою Вереснем на «Еспресо ТВ» народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик, посилаючись на доповідь Міністра оборони в парламенті, висловив упевненість, що за декілька тижнів активна фаза АТО буде завершена або наблизиться до завершення, і це дасть можливість оголосити вибори.

 

 SK 1733

 

«На вибори потрібні немалі гроші, але помилки влади, її непрозора і непродуктивна робота коштують дорожче. Тому вибори потрібно проводити. Наприкінці серпня – відповідний указ. І до кінця жовтня ми підемо на вибори», - переконаний Дмитро Андрієвський. 

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно введення 1.5 % податку Дмитро Андрієвський зазначив: «Нововведений податок має умовну назву «податок на війну». Я б казав, що це податок «на мир». Чим більше ми зберемо грошей і зміцнимо наші збройні сили, тим швидше настане мир. Далі треба відновлювати Донбас. Сьогодні 2 мільярди гривень вдалося знайти в бюджеті для того, щоб зробити перший крок у цьому відновленні. В подальшому, після закінчення АТО, цей податок буде скасовано».

«Я особисто постійно відвідую зону АТО. Наступного тижня ми з Олександром Бригінцем знову туди поїдемо. Зараз до наших підрозділів пішов транспорт з грузом, яким ми опікуємось. Впевнений, протягом місяця за рахунок всіх засобів, які у нас є, активну фазу АТО можна завершити. В тому числі, треба задіювати і міжнародний тиск і санкції, переговори, воєнний тиск, відповідне маневрування силами і засобами. І, звичайно, за підтримки міжнародної спільноти. Якби там не було російського втручання, все давно б закінчилося», – наголосив  в ефірі «Еспресо ТВ» Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ9940

Депутат підкреслив, що дух українського війська надзвичайно високий. Сьогодні постійно вирішується питання матеріально-технічного забезпечення. Бойові підрозділи, які ведуть бойові дії, забезпечені на достатньо високому рівні.  Перемога вже наближається.

 

Відповідаючи на запитання стосовно економічної ситуації в східних регіонах, Дмитро Андрієвський зазначив, що першочергово треба сформувати представницькі органи влади і забезпечити децентралізацію. Це те, що передбачене новою конституцією, яка сьогодні розглядається в парламенті. Регіони матимуть можливість самостійно здійснювати всі повноваження, вирішувати питання, в тому числі –  мови.

«Стосовно бізнесу на Донбасі. Пам’ятаєте, коли в 2010 році проводилась так звана податкова реформа, коли фактично знищили бізнес.  Тепер треба відновлювати ініціативу приватного підприємництва, малий та середній бізнес. Потенціал Донбасу надзвичайно великий. Тому я впевнений, що протягом одного – двох років це все можна відтворити», – наголосив в ефірі «Еспресо ТВ» Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться:

https://www.youtube.com/watch?v=8_7NAtBnc9w&list=UUMEiyV8N2J93GdPNltPYM6w&index=19

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online